o mnie

Tym, którzy mnie znają nie trzeba nic mówić. Chyba. Za to tu jest coś dla tych drugich:

Jestem 17-latkiem z miasta zwanego Iławą, woj. warmińsko-mazurskie. Bakcyla podróżowania na własną rękę (bo o takim tu będzie głównie) załapałem około roku temu, tzn. podczas majówki 2013 roku. Prawdę mówiąc złapałem go wcześniej poprzez przypadkową wizytę na blogu Paragon z Podróży. Tam dowiedziałem się, że żeby podróżować, to najpierw trzeba chcieć, a później mieć pieniądze. Dzięki Patrykowi i Bartkowi przestałem patrzeć na podróże jako coś dla wybranych, dla tych, którzy mają dużo pieniędzy i są bogaci. Uświadomiłem sobie, że przecież nie trzeba szwendać się po świecie tylko z pomocą (jakże pomocnych) biur podróży. Że można ciekawiej, taniej, a do tego z przygodami i znajomościami na całe życie. Z takim nastawieniem ruszyłem do…

Co poza podróżami?

Oj dużo. To cały czas się zmienia, bo i ja uwielbiam próbować nowych rzeczy. Ale pewne pasje są niezmienne i stałe, i sam jestem ciekaw, czy kiedyś mi się odechce.

Uwielbiam muzykę, ukończyłem PSM I stopnia, instrument główny: flet poprzeczny. Obecnie skupiam się na produkcji własnej muzyki, głównie hip-hopowych beatów ale nie tylko. Zajawka na całego 🙂

Interesuje się rozwojem osobistym. Inaczej mówiąc – metodami na to, żeby było lepiej, zdrowiej, pełniej i szczęśliwiej. Nie wykluczam, że wpisy o tej tematyce mogą się tu pojawić – bo przecież podróże kształcą, a rozwój to niekończąca się podróż (no chyba, że umierasz – no ale kto go tam wie co dalej?) Integralna część mojego życia, coś z czym wiążę moje przyszłościowe plany.

Blogi które polecam:
Michał Pasterski , Steve Pavlina, Zen Habits, Życie jest piękne, Alastair Humphreys, Great Big Scary World

To z tych stałych, niezmiennych zainteresowań. Czasem jak mnie najdzie ochota, to pomajsterkować lubię. Sport machen ist auch gut. Preferuję bieganie.

Niektórzy uważają, że filozofuję. Nie wiem, nie odczuwam tak tego. Zawsze to określenie mnie dziwi i trochę denerwuje. Dla mnie to coś normalnego. Ale to całkiem możliwe.

Generalnie to pozytywny jestem. Jak już mamy spędzić razem czas, to się chociaż pośmiejmy. Przyjemne z pożytecznym.

Świadomość możliwości człowieka przy odpowiednim podejściu, wiedzy i odpowiednim środowisku rozpieprza mój umysł.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s